2019

Stránky rockové kapely Pryor

Začátek roku 2019 se nesl ve skvělém duchu. Na post bubeníka nastoupil mistr skvělých rytmů, pan Jiří Směšný a vzápětí se stal platným členem týmu. Kapela navštívila studia Tv Rebel, kde zveřejnila svůj klip Bublina. To jsme ještě netušili, že se staneme kapelou měsíce Únor, díky vaším hlasům, které jste nám posílali. Děkujeme vám :). Záznam můžete vidět níže:

Po té se kapela zavřela do zkušebny, kde pilně trénovala na nadcházející koncerty. První se odehrál na Jaře v Zábřehu v klubu ve Zdi a pokračovala v sezóně, která byla jedním slovem skvělá. Odehrálo se dohromady 13 koncertů, po celé Moravě, za zmínku stojí Dobréfest (Drahanovice, u tohoto ještě zůstaneme), Rock na Statku (Skrbeň), Slavnosti pivovaru Kosíř (Lhota pod Kosířem), Pivní slavnosti (Lutíně) a další neméně skvělé akce.

Ze všech koncertů, které za tento rok proběhli, byl jeden velmi výjimečný a to koncert na benefiční akci Dobréfest (jak jsem psal výše), kterou spolu s obcí Drahanovice, SDH Drahanovice a Tj Sokol Drahanovice, vymysleli a zorganizovali pánové Jakub Kohn a Petr Jiříček, všem patří velké díky. Jelikož tato akce pomohla zkvalitnit život dvěma tělesně postiženým chlapcům a u lidí v Drahanovicích měla nevídaný úspěch.


Plakát a zároveň odkaz na Dobréfest

Po tomto skvělém koncertu, kapela udělala rozhovor v Českém rozhlase Olomouc a pokračovala v dalším hraním. Ale jak už to tak většinou bývá, žádná idylka netrvá věčně a mezi jednotlivými členy došlo v rozporu v tom jakým směrem se má ubírat další tvorba a fungování kapely.

Rozhovor v Českém rozhlase – Olomouc k poslechu zde

Jakmile Pryor odehrál poslední koncert roku 2019 v Karviné, kapelu bohužel opustili pánové Jiří Směšný a Jakub Kohn. Z toho důvodu kapela na chvíli pozastavila činnost, zaměřila se na získání nových členů do souboru a začala vytvářet materiál na druhé řadové album.

Jak to bude dál se dočtete již brzy. 🙂

Michal Brhel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *