Blog

Stránky rockové kapely Pryor

19.1.2020

Ahoj,
jmenuji se Michal Brhel, v kapele Pryor hraji na kytaru a dnes jsem se rozhodl začít psát blog, na našich stránkách o fungování, zážitcích, které s kapelou získáváme a našich plánech.
Tak, čím bych zažal.

Vstup kapely do roku 2020 výrazně poznamenal rozpad členů. Kapelu opustili z vlastního rozhodnutí, výborní muzikanti a skvělí lidé, pánové Jiří Směšný a Jakub Kohn. Naštěstí, díky našim přátelům, se nám povedlo sehnat kontakt na mladého a talentovaného bubeníka, kterého vám již brzy představíme. V současné době se společně sehráváme a musím říct, že takový postup jsem nečekal ani v těch nejdivočejších snech. Během asi celkem tří zkoušek se nám s ním povedlo secvičit téměř polovinu playlistu a vytvořit novou skladbu, kterou budete moci slyšet již 7. Března v Olomouci u Pelikána. Myslím si, že můžu za celou kapelu říct, že se už moc těšíme na koncerty kde už nebudeme hrát pro sebe ale, hlavně pro vás.
Tímto pro dnešek končím. Děkuji, že jste dočetli až sem, užívejte života a snad již 7.3. osobně U Pelikána.
Michal Brhel

3.1.2020 – Výhlášení výsledků soutěže Czechparáda na Tv Rebel, kde jsme se umístili na 4. místě. Děkujeme všem našim fanouškům za jejich hlasy.

Záznam z vyhlášení celoročních výsledků Czechparáda na Tv Rebel

Ročníky:

2018

2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *